Tradícia a odbornosť

Naša spoločnosť J74 group s.r.o. je výhradným obchodným partnerom spoločnosti D-Trend Fashion Konfekciógyártó és Kereskedelmi Kft. V rámci obchodnej spolupráce ponúkame produkty a služby pod značkou CARLO BENETTI. Predajňu CARLO BENETTI nájdete na ulici Košická 73 v Rožňave. V Minicentrum KERO na prvom poschodí Vás radi privítame v pracovných dňoch v čase od 09:00 hod. Do 17:00 hod, v sobotu od 09:00 hod. Do 12:00 hod., alebo v inom čase po telefonickej objednávke.

O spoločnosti D-Trend Fashion Konfekciógyártó és Kereskedelmi Kft.
Naša spoločnosť kladie dôraz na kvalitu nakupovaných materiálov a látok a vďaka tomu vyrábame obleky najvyššej kvality. Naša firma zamestnáva 70 vysoko kvalitných zamestnancov, ktorý pracujú spoločne ako jeden tím. Na základe skúsenosti z minulých rokov rozširujeme sortiment látok a doplnkov. Počet našich návrhov rastie každým rokom a už teraz sa môžeme pochváliť 40 modelmi v 17 konfekčných veľkostiach.

Kladieme veľký dôraz pri nákupe surovín a kontrole kvality. Naše dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti vám zaručujú, že budete spokojní s našimi výrobkami.

V našej špeciálne vybavenej továrni vyrábame obleky, ktoré uspokoja gentlemanov vo všetkých vekových kategóriach a všetkých hmotnostných skupinách.

Školáci – školské triedy. Mladý ľudia, ktorí sa pripravujú na slávnostné ukončenie školy / promócie tvoria významné postavenie a v našej firme pristupujeme k výrobe oblekov podľa aktuálnych trendov a cenovej dostupnosti.