Tradícia a odbornosť

 

Pohodlné a exkluzívne obleky pre absolventov pri príležitosti ukončenia štúdia, unikátne uniformy, vyrobené podľa individuálnych nárokov.

Komfortné, elegantné a praktické

Ukončenie školy je pre absolventa jedným z najdôležitejších okamihov života. Jedno obdobie nášho života sa chýli ku koncu, obdobie na ktoré budeme vždy s radosťou spomínať, pretože to boli najlepšie časy našej mládeže. Naša firma vyrába ľahké, elegantné a štýlové obleky a robí školské výročia nezabudnuteľné.


Nie je ľahké nájsť perfektný oblek pre absolventa ktorý práve konči školu, ale my sme tu aby sme vám pomohli. Povedzme nám vaše prianie, aby vaša voľba bola neopakovateľným zážitkom!


V rušných dňoch nemá nikto čas tráviť zbytočne čas v nákupných obchodoch a chodiť z jedného do druhého. Reagujeme na požiadavky našich zákazníkov a ponúkame vám prvú triedu. Odevy vyrobené podľa najnovších trendov, najvyššej kvality a výhodné ceny + vám dáme skupinovú zľavu. Máme široký sortiment oblekov v rôznych farbách Spoločne nájdeme vhodný a vkusný oblek pre váš pocit šťastia a radosti.

Obleky vám dodáme vo vami požadovanom čase a mieste!
Flexibilita a presnosť - vždy ruka v ruke!


Zabudnite na únavné behanie a hľadanie oblekov po nákupných centrách. Naša firma vám prinesie a predvedie ukážkové modely priamo u vás. Náš kolega vám poradí a vezme miery.

Potom, čo si prejdeme detaily, zmeriame veľkosti študentov. Odporúčame, aby ste si nevybrali najmenšiu možnú veľkosť štíhlych modelov, ktorá vám vyhovuje, pretože do slávnostnej príležitosti sa môže ešte zmeniť vaša hmotnosť. Veľmi radi privítame rodičov na skúške a meraní, kde si môžu prezrieť obleky pre svoju mládež.


Kompletné uniformy v rôznych štýloch, od rôznych materiálov a farieb!

Naša firma ponúka pohodlné obleky z prvotriednych materiálov, rozsiahlych možností pre podniky i malých podnikateľov. Neexistujú žiadne limity či už veľkostné, alebo štýl či množstvo! Môžeme urobiť akýkoľvek druh oblečenia (kombinézy, nohavice, vesty, tričká, kabáty) v ľubovoľnej veľkosti na základe vášho nápadu!

 

Špecifikácia, ako je požadované, tkanina, farba, tvar!

Naša firma spolupracuje s prvotriednymi technológiami a profesionálnymi odborníkmi, nič nie je pre nás nemožné! Vyrábame kvalitné obleky pre každú oblasť použitia. Sme otvorení všetkým možnostiam od klasického štýlu až po individuálny. Naši kolegovia navrhnú oblečenie tak aby každý pracovník bol spokojný s oblečením a mohol tak pohodlne robiť svoju prácu.

V prípade kombinézy, pohodlie nie je jediným a prvoradým hľadiskom, ale aj kvalita a trvanlivosť. Vyrábame tieto šaty na dlhú dobu použitia z masívnych a priedušných textílii. Neexistuje žiadny vzor, ktorý môže byť problém pre naše špeciálne stroje!

Na základe našich dlhoročných skúseností sa môžete na nás spoľahnúť. Informujte nás ešte dnes!